Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Англійська крокує Полтавою…

«Говориш англійською?» Це запитання навіть перестало звучати на уроках англійської мови у 8-а класі Полтавської гімназії №13. «Чому?» – можете запитати ви. Та тому, що учням просто набридло відповідати: «Sure» (звичайно). Пояснення просте: учні поглиблено вивчають англійську мову й намагаються довести рівень знань практично. Отже, вони з радістю погодились поспілкуватись із викладачкою  з Каліфорнії – міс Ліз, яка тепер  працює в Полтавському педагогічному університеті. Зустріч відбулась у бібліотеці – філіалі № 6 ЦБС.
    Діти жваво ставили питання гості про те, якими є її враження від знайомства з  Україною, цікавились у неї, як  живе молодь в Америці. Було дуже приємно дізнатися, що улюбленим письменником міс Ліз є наш Микола Гоголь.
    Після дружньої бесіди дітям було запропоновано зіграти в комунікативну гру. Тож час пролетів непомітно. Останні фото на пам’ять, обіцянки виграти FLEX наступного року й навіть побачити Каліфорнію та Техас на власні очі.
    А головне, що зрозуміли діти, – це те, що знання англійської мови в наш час є річчю звичайною, адже мова надає впевненості, мова об’єднує, мова будує мости між  країнами та відчиняє двері  в краще європейське майбутнє.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663342632093{/gallery}