Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

"Супер Мама"

Весна…
         Напевно, не знайдеться людини, а, особливо, жінки, яка б не любила весну.
         За що ми любимо весну?
        За яскраве сонечко, за звук талої води, що капає з дахів, за оновлення наших надій і сподівань, за можливість скинути такий обридлий важкий зимовий одяг. І за те, що на початку весни є жіноче свято.
        Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє.
        3-го березня, у рамках святкування жіночого свята, у 2-Б класі був проведений захід «Супер Мама». У святі приймали участь 4 мами разом зі своїми дітьми. Атмосфера свята була наповнена весняним настроєм, материнською любов’ю та позитивними емоціями.  Ніхто не залишився байдужим до побаченого на святі. Позитивні враження, що їх отримали школярі та їх батьки, надовго залишаться у їхній пам’яті.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157665091396680{/gallery}