Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«Дівочі забави»

Ще по ярах біліє сніг
І спить озимина.
Та вже згори струмок побіг, -
До нас прийшла весна!
          В цей прекрасний час, коли оживає все навкруги, прокидаються від сну перші квіти, ми маємо нагоду привітати усіх жінок з Міжнародним жіночим днем, який є символом відродженням життя, святом краси та натхнення! Користуючись нагодою учні 4 – Г класу разом з класним керівником Балабас В.В. провели спортивно-розважальний захід «Дівочі забави», учасниками якого стали усі дівчатка класу. Діти брали участь у різних конкурсах, захоплено виконували командні завдання, згуртовано боролися за перемогу, підтримуючи один-одного, а в індивідуальних конкурсах кожна дівчинка мала змогу показати свою творчість та неповторність. Усі учасниці свята отримали солодкі подарунки, вислухали щирі та позитивні побажання з цим прекрасним, світлим святом весни. Нехай же все чудове здійсниться у житті наших юних красунь!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663342894543{/gallery}