Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Світова подорож

14 березня цього року учні нашої гімназії, котрі відвідують  акторську студію «Маска», взяли участь у міському конкурсі театрального мистецтва. Юні гуртківці представили на розсуд журі та присутніх у залі глядачів виставу «Світова подорож», автором якої є керівник студії учитель Манюненко В.П. У постановці була порушена одвічна проблема усіх часів і народів – роль жінки-матері у житті кожної людини.
          Головна героїня – дівчинка Софійка, роль якої зіграла учениця 6-Б класу Костенко Олена – росла безтурботним дівчам, нехтувала порадами мами, не допомагала їй, ніколи не слухалась. Одного дня вона усвідомлює, що ненька (цю роль зіграла учениця 8-А класу Бугрій Софія) зникла, її ніде немає. Що робити і як бути, Софійка не знає. На допомогу приходить добра казкарка, в яку на сцені перевтілилась учениця 8-А класу Мирось Марія. Вона дає дівчинці слушну пораду і маленька героїня вирушає на пошуки мами.
           Першими на своєму шляху Софійка зустрічає дикунів, яких зіграли учениці 5-Б класу Майстренко Вікторія та Палаженко Діана, потім їй допомагає відважний мушкетер, в образі якого була учениця 6-Б класу Комаревцева Дар’я. Грицько-опецьок з подругою, якими були Разнов Валентин із 6-Б класу та Скородзієвська Катерина із 8-А класу відповідно, нічим не змогли зарадити юній мандрівниці, а веселі чукчі, яких зіграли учениці 8-А класу Осінська Анастасія та Шевченко Марія, підказали, як пройти до однієї шаманки (нею на сцені була учениця 8-А класу Лісовська Вікторія), котра знає, де треба шукати маму. Дівчинка спитала у бабці поради і стара направила Софійку в далеку країну до самотньої жінки Хіоанни (роль якої зіграла учениця 8-А класу Мошенець Анастасія), котра, втративши свою доньку, скрізь її шукала. Юна героїня поспілкувалася з незнайомкою, але та нічим не змогла їй допомогти. Втомлена пошуками дівчинка засинає. Прокидається вона від ніжного доторку своєї мами і розуміє, що все, що з нею трапилося, було звичайнісіньким сном. Та, усвідомивши, як без матусі погано,  обіцяє неньці бути слухняною, гарно вчитися і в усьому їй допомагати.
           Ця історія мала щасливе закінчення. Коли стихли останні акорди музичного супроводу, на сцену вийшли всі актори і побажали присутнім вірити в казку, любити, радіти життю і вміти дружити.
           А ми у свою чергу бажаємо нашим театралам творчого натхнення, нових ідей і яскравих перемог!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666055887635{/gallery}