Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Language Is the Key to the Heart of People (Мова – це ключ до людського серця)

Мова, англійська мова, уточнюємо ми, – це ключ до людських сердець. І те, що цей ключ у надійних руках, ще раз довели учні Полтавської мовної гімназії №13. Чому ще раз?  Тому що 2016 рік – рік англійської мови в Україні, і в нашій гімназії майже щотижня відбуваються заходи, присвячені цій події. Але ж остання – інформаційно-концертна програма “Many Countries – Оne Language”( «Багато країн – одна мова») – була надзвичайною. Як не згадати слова англійського новеліста Едварда Форстера: «Вони не мали нічого спільного, крім англійської мови»? Так, англійська 16 березня об’єднала не тільки країни, але й гімназистів.
    Лобач Данило та Лісовька Вікторія (8-А), які вели захід, відразу зацікавили й заінтригували присутніх.
    Її  Величність королева Єлизавета ІІ з власним bodyguard Джеймсом Бондом (Бугрій Софія, Волошин Денис  – 8-А) особисто привітали глядачів та запросили їх на навчання до Оксфорду.
    Учні розповідали про історію, звичаї, культуру англомовних країн. Англія – батьківщина англійської мови, тому знайомством  саме з країною туманного Альбіону було розпочато програму. А яка ж  Британія без Шекспіра та його творів? Такого мавра й Дездемони, як наші Богданик та Катя,  не бачив навіть він! Отелло й Дездемона (8-А) були нагороджені шалом оплесків. Шотландія – країна гір, озер. Країна Роберта Бернса. Микита Рева (4-А), одягнений у національний шотландський костюм, виглядав як справжній шотландець! А якщо ви вважаєте себе леді та ще вдягнули  червоне, то пісня Кріса де Бурга “Lady in Red” у виконанні Даниїла Пінька (8-А) звучала тільки для вас. Маленькі танцюристи (4-А) додали  номеру довершеності та шарму.
    Дійшла черга Канади. Канада – двомовна країна. Та хіба це проблема для наших учнів? Звичайно, ні! Коваленко Діана та Троян Карина вільно спілкувались  як англійською, так і французькою! А вірш Дж. МакКрея, який декламувала Іванова Наташа, укотре  нагадав нам, у який неспокійний час ми живемо. А як не згадати золотий голос Канади – Селін Діон! Дарія Дашевська була на святі нашою Селін Діон! «А до чого тут український танок у виконанні Даші Андрієць?» – можете запитати ви. А тому що в Канаді знаходиться найбільша українська діаспора.
    Поїдьмо до Австралії? ОК. 9-А вдало презентував  країну, що розташована в далекій південній півкулі. Безліч інформації за декілька хвилин! Ось вам  інтенсив з географії! І це все англійською! А наостанок пісня-запрошення жити в Австралії .Чом би й ні? Поїдьмо!
    Здійснюємо переліт до США. America…America… Країна-мрія, американська мрія. Цю мрію втілив у життя 11-А клас! Невже це наші учні? Погляньте на них! Це ж справжні американці! Ми такі схожі! Схожі завдяки англійській мові. Ваколюк Наташа – браво! Щипанова  Вероніка – супер! Сучасний танець дівчат одразу запалив глядачів! Ні, такі дівчата є тільки в нас! 11-А прощається з гімназією в цьому році. Ми будемо сумувати!
    Година пролетіла, як мить.  У рамках співпраці з Полтавським національним технічним університетом захід відвідав волонтер Корпусу миру США Ларрі Раффеті та заступник декана гуманітарного факультету з міжнародних відносин Агейчева Анна Олександрівна, які подякували учням за ці незабутні хвилини. Була в захваті від побаченого й завуч гімназії Коваль Надія Анатоліївна. Надіє Анаталіївно! Наступного разу – виступ тільки англійською!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666021836006{/gallery}