Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

У гостях у «Паростка». Тренінг «Я та інший: як нам разом?»

Тренінг - це надзвичайно цікавий процес. Він допомагає пізнати себе і навколишній світ, змінити своє "Я" через спілкування, перебуваючи у неформальній і довірливій обстановці. Одночасно з отриманням нової інформації на тренінгу можна обговорювати незрозумілі моменти, ставити питання, формувати навички поведінки, тобто накопичувати власний досвід.
       Тому 14 березня 2016 року приватний навчально-виховний комплекс «Паросток» гостинно відкрив свої двері для учнів 7 – А та 8 – Б класу з метою проведення групового тренінгу під назвою «Я та інший: як нам разом?».
      Під час цікавих ігор та вправ, які були у програмі тренінгу та мали за мету сформувати навички спілкування дітей один з одним,  учні навчально-виховного комплексу «Паросток» сприяли створенню позитивної атмосфери спілкування між учасника тренінгу, наголошували на необхідності усвідомити навіщо ми спілкуємось, мету та зміст спілкування.
     Ми вдячні приватному навчально-виховному комплексу «Паросток» за гостинність та підтримку у сприянні формування навичок спілкування, та сподіваємось, що і надалі учнів Полтавської  гімназії № 13 будуть запрошувати на подібні тренінги.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157665889814822{/gallery}