Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Екскурсія десятикласників до Полтавського військового коледжу

17 березня учні 10-А та 10- Б класів Полтавської гімназії №13 відвідали Полтавський Військовий коледж сержантського складу Військового інституту телекомунікацій та інформатизації, де були проведені заняття зі збирання та розбирання стрілецької зброї автомата Калашнікова. Учні були ознайомлені з ручними осколковими гранатами РГД-5 і Ф-1, відвідали гуртожиток, де проживають курсанти коледжу (дівчата і хлопці), мали можливість ознайомитись з експонатами музею зв’язку.
       Усі отримали безліч позитивних емоцій та вражень, дізналися багато нового та цікавого про зброю, навчання у коледжі, умови вступу та проживання в гуртожитку. Більшість дівчат та хлопців виявили бажання навчатися у цьому вищому військовому закладі й стати надійними захисниками своєї Батьківщини!

Медіа

20160317133439_mpeg4

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663737762624{/gallery}