Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

У м.Києві нагородили переможців заключного етапу І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»

20 березня цього року в м. Києві в Будинку українського радіо відбувалися нагородження й гала-концерт лауреатів та переможців заключного етапу І Всеукраїнського (ХІІ Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці.
      Учні нашої гімназії теж були присутні на цьому заході. За перемогу в номінації «Малюнок» диплом І ступеня отримала третьокласниця Мішкова Еліана, яку підготувала учитель          Абрамовська Л.А.
       У номінації «Твір» свої роботи представляли учениці 8-А класу Бугрій Софія, Лісовська Вікторія та Мирось Марія. Усі вони посіли призові місця. Бугрій Софії та Мирось Марії були вручені дипломи ІІІ ступеня, а Лісовській Вікторії як переможцю – диплом І ступеня. Дівчат готувала до конкурсу вчитель української мови та літератури Манюненко В.П., яка разом із колегою Абрамовською Л.А. були відзначені подяками від віце-премєр-міністра – міністра культури України Кириленка В.А. за творчий пошук та високопрофесійну підготовку учнів-    переможців.
       Наші конкурсантки, крім дипломів, отримали й цінні подарунки, серед яких художні книги, записники, ручки з логотипом конкурсу, альбоми для малювання, набори олівців та фломастерів і флешки. Також для дітей були організовані безкоштовні обід та виїзна екскурсія містом, під час якої школярі відвідали найвизначніші пам’ятки столиці нашої держави.
        День, проведений у Києві, подарував усім багато приємних і незабутніх вражень. Діти залишились задоволені побаченим і почутим.
        Бажаємо нашим переможцям творчого натхнення і нових, не менш яскравих, звершень!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663912768384{/gallery}