Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

"Свято весни"

У березні поточного року учні 2-В класу разом із класним керівником Кабанець Т.О. підготували для своїх батьків чудове «Свято весни». Кожен вивчив вірші про цю пору року, підготував пісні, танці. Хлопці співали частівки та готували сценки.
       Також діти спробували себе у ролі режисерів та «відзняли» жартівливий фільм про навчання в школі «Знову двійка». Присутні батьки змогли взяти участь у конкурсах та вікторинах. Діти підготували весняні поробки та вручили їх батькам. Загалом, родинне свято залишило тільки позитивні незабутні враження. На завершення діти по черзі бажали радості, тепла, весняного сонця, любові та щастя всім присутнім.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157663936669983{/gallery}