Екскурсія учнів 10-11 класів до Полтавської державної аграрної академії

Учні  10-А, 10-В, 11-А та 11-Б Полтавської гімназії 13 разом із учителями Дордіною Ольгою Вікторівною та Ляшенко Оксаною Василівною завітали на екскурсію до Полтавської державної аграрної академії. Їх зустріла заступник декана факультету технології виробництва і переробки продукції тваринництва та розповіла майбутнім абітурієнтам щодо того, які є спеціальності на не тільки даному факультеті, але й на інших кафедрах. Старшокласники мали змогу прогулятися територією та корпусами Аграрної академії, відвідати лабораторії та побачити технології виготовлення продукції на практиці, а також поспілкуватися з викладачами та дізнатися більше подробиць щодо вступу, навчання та різних міжнародних програм у даному ВНЗ.