Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Учні 7-Б відчули себе шоколатьє

Опубліковано в: Заходи

        «Вельмишановні добродії та чарівні панянки, щиро запрошуємо вас на гостини до нашого закладу «Львівська кав’ярня», який розташовується в самому серці міста Полтави по вулиці Жовтневій, 32.» Таке запрошення ми побачили на сторінці місцевої газети й вирішили завітати.  Кав’ярню знайшли легко.  Діставшись центра міста, ми глибоко вдихнули повітря та, відчувши нотки кавового аромату, пішли  за покликом душі... І  ось уже наш клас на порозі кав’ярні. «Львівська кав'ярня» - це більше ніж кава і цукерки...
        7-Б - клас незвичайний, естетичного спрямування. Тому нас цікавить усе яскраве. Ми любимо малювати й виготовляти поробки власними руками. Працівники кав’ярні   запропонували нам майстер-клас з виготовлення  виробів з шоколаду.
          Діти відчули себе героями шоколадного дійства. Для перевтілення кожен учень нашого класу отримав форму шоколатьє та всі необхідні атрибути для власноручного виготовлення шоколадних шедеврів. Також ми дізнались історію виникнення шоколаду, цікаві факти про споживання та роботу з шоколадом, а також безліч корисних порад від професійного шоколатьє. Кожен учасник майстер-класу отримав власні шоколадні вироби, поласував смачними напоямм та був урочисто нагороджений сертифікатом майстра шоколадної справи.
          Незабутні емоцій та враження подарувала нам «Львівська кав’ярня»!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666165675192{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « "Свято весни" День поезії у 4-Г класі »

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки