Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

День поезії у 4-Г класі

Поезія здавна відігравала провідну роль у духовному та культурному збагаченні людини. Тому рішенням генеральної конференції ЮНЕСКО 21 березня було визначено Всесвітнім днем поезії. Це свято відзначається з 1999 року. Кожен знаходить у віршах щось своє, близьке і зрозуміле, адже кожен вірш – це сповідь поета, його почуття, якийсь незабутній епізод життя, який може викликати в читача  глибокі та незвідані почуття. Переконатися у цьому мали змогу учні 4-Г, які  разом з класним керівником Балабас В.В. провели цікавий поетичний конкурс «Юні поети», де діти змагалися у чотирьох номінаціях: «Декламування», «Власна поезія», «Римувальники», «Ілюстрація до вірша». У класі лунали вірші відомих українських поетів, діти  читали власні твори, які вражали глибиною та емоційністю, а також демонстрували власноруч створені ілюстрації до улюблених творів, складали вірші за поданою римою і насолоджувалися цікавими роботами один-одного. Наприкінці заходу усі учасники  отримали подарунки-закладки для книги, а переможців було нагороджено дипломами.  Приємно чути, що діти з нетерпінням чекають наступної такої  ж цікавої поетичної години. Тому хочеться побажати усім учням розвивати свої таланти, збагачувати свій внутрішній світ, і неодмінно вірити у себе!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666199469451{/gallery}