Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

AltRace - перші у світі перегони, що навчають принципам добування і використання альтернативної енергії.

Опубліковано в: Заходи

         23 березня 2016 року в м.Полтава відбувся регіональний етап Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт», який орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій,
дизайну та комунікацій. Випускниця нашої гімназії Левченко Лада та учні Левченко Дмитро (7-А клас) і Юхимець Артур (8-Б клас) одержали диплом І ступеня за перемогу в номінації     «Game design», представивши на розсуд журі власну комп’ютерну гру  AltRace.
         У новинах сьогодення часто можна почути про різного масштабу екологічні катастрофи, причиною більшості із яких є діяльність людини. Екологічні проблеми досить гостро постають перед людством. Завданням нових поколінь  є зробити усе можливе для того, щоб запобігти новим катастрофам та зберегти нашу планету.  Саме це і стало поштовхом до створення командою юних гейм-дизайнерів першої у світі гри на основі мультиплеєрних футуристичних перегонів AltRace (альтернативні перегони), яка змушує гравців зосередитися на екологічних питаннях, навчає принципам добування і використання альтернативної енергії.
           Події гри розгортаються у місті недалекого майбутнього. Через недалекоглядність люди продовжують використовувати природні ресурси і забруднювати навколишнє середовище. Проте свідомі винахідники все ж намагаються знайти шляхи добування і використання альтернативної енергії. У місті починається боротьба компаній. Нафтогазові компанії-гіганти намагаються зупинити розвиток компаній-новачків, виробництво яких засноване на альтернативних видах енергії (сонячна, вітрова, біологічна, теплова та водна енергія). Новітні компанії влаштовують перегони задля доведення доцільності використання альтернативних видів енергії. Компанії винаймають гонщиків, встановлюють на їх машини свої деталі і відправляють на перегони. Переможці перегонів і турнірів отримують грошову винагороду, яку можна витратити на покращення свого транспортного засобу, а також репутацію у місті.
        Свою репутацію гонщики використовують, щоб переконати всі компанії міста у доцільності використання альтернативної енергії. Заради досягнення спільної мети вони об’єднуються у команди і поступово розповсюджують свій вплив у місті.
       Таким чином гравець має можливість замислитись над проблемами збереження навколишнього середовища, нераціонального використання природних ресурсів, дізнатись про альтернативні види палива і можливості їх використання,  водночас весело провести час у перегонах з друзями.
Створена випускницею та учнями гімназії гра була беззаперечно схвалена членами журі,  визнана кращою з комп’ютерних  ігор, представлених учасниками чемпіонату, серед яких наша команда гейм-дизайнерів була наймолодшою, і визнана достойною до участі у міжнародному фіналі чемпіонату.
         Ми пишаємося Ладою, Дмитром та Артуром і бажаємо їм успіхів у міжнародному фіналі чемпіонату «Золотий байт»!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666528711625{/gallery}

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки