Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

До Києва – за перемогою!

Кожна людина мріє бути щасливою, тому будує своє життя, користуючись власними принципами. Соляник Майя, учениця 11-А класу, отримує насолоду від своїх досягнень. Цілеспрямовано вона ставить мету і впевнено рухається до неї. Декілька років у вільний від навчання час Майя займається тайським боксом, має гарні результати, навіть сама вже є тренером чоловічої, жіночої, а також дитячої груп. Майя захоплюється фігурним катанням, кунг-фу, технікою самооборони. Пише вірші, статті, любить співати… Але найголовніше для неї – отримати міцні знання в навчанні, які допоможуть втілити мрію – стати висококваліфікованим спеціалістом-філологом. І незважаючи на те, що дівчинка неодноразово виборювала перемоги та отримувала призові місця з хімії та біології, все ж таки своє серце вона віддала вивченню мов: української, англійської, російської.

21 березня 2016 року Соляник Майя разом зі своїм учителем Бойченко Людмилою Анатоліївною вирушила до Києва, щоб змагатися у ІV етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови. З 21 по 24 березня двадцять п`ять представників різних областей України доводили, що вони кращі знавці російської мови та літератури.

Київ радо зустрічав учасників. У перший день – урочисте відкриття. Слова вітання дітям від начальника управління освіти Дніпровського району м. Києва Іваніни Н.В., голови журі – Корнієнко О.А., завідувача кафедри російської та зарубіжної літератури Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, професора, доктора філологічних наук. Учасники олімпіади із задоволенням переглянули святковий концерт кращих дитячих колективів Дніпровського району м. Києва та отримали позитивний заряд на наступний день.

22 березня – день змагань. Чотири години поспіль учасники олімпіади демонстрували свою філологічну ерудицію та творчі здібності. Швидко промайнув час, а далі – очікування результатів. Як шановне журі оцінить роботу? Мабуть, важко було б чекати бали, якби оргкомітет не спланував товариську гру з боулінгу в розважальному комплексі. Команда, у якій грала Соляник Майя, виборола І місце. Перша перемога у Києві, але не за нею їхала учениця 11-А класу Полтавської гімназії №13. У цей день увечері члени журі оголосили попередні результати, з яких було видно, що Майя повинна потрапити в трійку лідерів. Здавалося, можна радіти. Але це ще не офіційні результати. Попереду апеляція. А раптом щось зміниться? І знову хвилювання.

Швидко пройшов день 23 березня. Зустріч з поетом Бурагом Д.С., конкурс читців «Поетичне розмаїття», де учасники олімпіади читали власні вірші. Вони були про різне: про кохання, мрії, про вічні цінності. Прочитала свої вірші і Майя. Один – про філософію життя, інший – про батьків. Оплески слухачів підтримали авторське читання дівчинки. Після обіду автобусна екскурсія «Літературним Києвом» та екскурсія до Київського національного музею російського мистецтва. А тоді вільний час. Прогулянка Андріївським узвозом, зустріч із Михайлом Булгаковим біля будинку №13 та фото з ним на згадку, вечірній Хрещатик – залишили приємні враження.

І нарешті 24 березня урочисте закриття ІV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови. Серед призерів ім`я Соляник Майї Ігорівни. Вона посіла ІІ місце. Але це ще не всі змагання: попереду захист у ІІІ етапі науково-дослідницьких робіт МАН. Тож зустріч зі столицею буде повторено за тиждень. І знов до Києва – за перемогою!

Хай щастить тобі, Майє!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664100152954{/gallery}