Вітаємо переможців регіонального відкритого конкурсу дитячої творчості «Дивосвіт»!

30 жовтня 2019 року відбувся регіональний відкритий конкурс дитячої творчості «Дивосвіт» на базі Полтавського міського Центру позашкільної освіти. Конкурс проходив у двох вікових категоріях: молодша (з 8 до 10 років) та середня (з 11 до 14 років) і проводився у два етапи:
І етап — захист конкурсних домашніх робіт;
ІІ етап — виконання практичного конкурсного завдання.
Темою домашнього завдання для всіх номінацій була «Світ в якому я живу».
У номінації «Малюнок» конкурсантки від Полтавської гімназії № 13: Шеффер Анастасія (8-Г клас), Скуб Анастасія (8-Г клас), ФедіркоДар'я (8-Г клас), Радько Євгенія (5-Г клас) гідно захистили домашні роботи та виконали практичне завдання на достойному рівні.
       За результатами конкурсу учениці Полтавської гімназії № 13 здобули:
- ІІ місце — Радько Євгенія (7-Г клас) у номінації «Малюнок», молодша вікова категорія (учитель Кривенко Наталія Михайлівна);
- ІІІ місце — Анастасія (8-Г клас) у номінації «Малюнок», середня вікова категорія (учитель Кривенко Наталія Михайлівна).
Учениця 4-А класу Ковальська Анастасія зайняла ІІІ місце  “Малюнок”.

Пишаємося Вашими здобутками та бажаємо нових перемог!