Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

ТМ «Гармонія» запровадила гарну традицію - приймати гостей!

ТОВ «Лубенський молочний завод», ТМ «Гармонія» запровадила гарну традицію - приймати гостей. 25 березня учні 2-А 3-А, 3-Б, 3-Г класів  відвідали виробничі потужності з метою на власні очі побачити увесь процес виробництва від моменту відкачування молока з молоковозу до смакування натуральними молочними продуктами ТМ «Гармонія». На підприємстві обладнана спеціальна галерея для проведення екскурсії, під час якої діти мали можливість спостерігати за процесом виробництва молочних продуктів. Крім того, учні дізналися, що Лубенський молочний завод випускає понад 250 найменувань продукції: молочні продукти, напівфабрикати, а також готові кондитерські вироби.  А найголовніше, ТМ «Гармонія» дбає про якість власної продукції.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666455827346{/gallery}