День української писемності та мови

Кожного року 9 листопада вся країна відзначає День української писемності та мови. Саме тому сьогодні (8 листопада – у переддень свята) учні Полтавської гімназії № 13 долучилися до святкування.

Усі бажаючі взяли участь у написанні радіодиктанту. А для учнів 5-В класу цей день ознаменувався ще й веселим змаганням, яке повела учитель української мови та літератури Трішина Вікторія Юріївна.

Впродовж свята діти мали можливість переглянути цікаві і пізнавальні мультфільми про мову та позмагатися у спритності, розумі та швидкості.

Було сформовано дві команди: Україна та українці, які отримували цікаві завдання, що мали на меті перевірити рівень спостережливості, уваги та знання мови. Упродовж всього змагання команди трималися на рівних і лише різниця у 2 бали розсудила їх. Перемогла команда Україна на чолі з капітаном Романець Ірою.

В кінці свята всі учасники отримали солодкі і корисні подарунки.