Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Хто у світі не бував, той і дива не видав…

Це українське прислів’я давно взяв на озброєння 8-А клас Полтавської гімназії№13, адже щоразу під час  канікул діти зі своїм класним керівником мандрують нашою країною, яка постійно дивує  численними видатними місцями та незабутніми краєвидами.
      І цей приємний перепочинок між шкільними заняттями не став винятком. Який же вибір було зроблено тепер, куди зібрав валізи клас у пошуках дива? Звичайно ж, у Запоріжжя, на острів Хортицю – серце українського козацтва –  Запорізьку Січ!
     По дорозі на Хортицю діти відвідали музей старовинних автомобілів, де були вражені чудовою експозицією техніки різних часів: шикарними лімузинами, кадилаками,  військовим автопарком періоду Другої світової. Фото біля автівок –  і крокуємо далі. Від залізних коней – до справжніх! Фольклорно-етнографічний кінний театр «Запорозькі козаки» – це справжнє українське чудо! Хвацькість, стрімкість, молодеча вправність наїзників дивували і не залишали байдужими нікого із глядачів. Виступ запорізьких козаків супроводжували постріли гармат, бій барабанів, національна музика. А після цього – гарячий куліш у корчмі, катання на конях, стрілянина з арбалетів та інші козацькі забави. Що ще потрібно для щастя? Сідаємо в автобус і вирушаємо на Запорізьку Січ! На деякий час забуваємо, що зараз березень 2016, так захоплює розповідь екскурсовода й атмосфера, що панує довкола! Козацькі курені, канцелярія, церква – усі ці атрибути столиці вольності перенесли нас на багато століть у минуле. Учні навіть замислились: «Невже ми такі різні?  Ми ж – нащадки козаків!» Так, між нами віки, але почуття патріотизму та любов до Батьківщини об’єднує наші такі різні покоління!
      Сповнені вражень та із  сувенірами в руках  їдемо знов до Запоріжжя. Музей зброї завершує нашу  надзвичайно цікаву подорож.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666528591285{/gallery}