Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Другокласники у музеї космонавтики

Людство вступило в космічні століття. У наш час будь-якій освіченій людині необхідно знати, що таке космос, і мати уявлення про процеси, що відбуваються в ньому.
           Космос — найбільш обговорювана і, разом з тим, найзагадковіша тема на всій планеті Земля. З одного боку людство багато дізналося про нього, з іншого — ми знаємо мізерний відсоток від того, що насправді відбувається у Всесвіті.
Виявляється, що наш супутник — Місяць — віддаляється від Землі щороку приблизно на 4 см. Це залежить від зменшення періоду обертання планети на 2   милі секунди в день.
             Щорічно тільки в нашій Галактиці народжується сорок нових зірок. Важко навіть уявити, скільки їх з’являється у всьому Всесвіті. А він не має меж. Здається, що з цим твердженням знайомий кожен. Насправді ж ніхто не знає, чи є космос нескінченним, чи він просто гігантський.
            29 березня 2016 року учні 2 –А та 2 – Б класів разом з класними керівниками Скорик Т.О. і Беспалою О.П. з великим задоволенням та неймовірною цікавістю відвідали музей космонавтики та авіації ім. Ю. Кондратюка. Діти ознайомилися з історією космонавтики, видатними представниками цієї галузі, літаючими апаратами, їх будовою. Але найбільше зацікавило школярів життя рослин у космосі (які й до цього часу ростуть на великій Землі), харчуванням космонавтів, незвичним одягом та їх фізичною підготовкою. Задоволені побаченим, другокласники повернулися додому. Вони ще довго будуть ділитися своїми враженнями з батьками і друзями.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666638198801{/gallery}