Екскурсія до Диканьки 2-В та 2-Є класу

Осінь огорнула своїми обіймами все довкола, її краса просто зачаровує... Учні 2-Є та 2-В класів з неабияким захопленням вирушили у подорож, насолоджуючись осінніми краєвидами, до Диканьки.
      Першою їх чекала Святоиколаївська церква зі своєю чудотворною іконою Миколи Чудотворця.
Потім їх зустрів Диканський історико-краєзнавчий музей, де малята побачили чимало цікавого: рослинний та тваринний світ цієї місцевості, побут людей минулих століть, прилади, які використовувались багато років тому та сучасні цікавинки Диканщини.
      І на завершення подорожі, учні поринули у справжнє  дійство в Музеї українського весілля. Була і наречена з подружками, і наречений з боярином. Діти самі були учасниками процесу та дізнавались усі традиції і прикмети весіль часів XVII століття. Крім того, малеча виготовила власноруч оберіг - янгола-охорнця. Для цього їм знадобились пучок ниток та трішки терпіння.
     Отож, подорож принесла багато вражень, знань та надихнула до нових звершень.