Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Учні 3-х класів у музеї пожежної безпеки

Вогонь - давній супутник людини. Відтоді, як Прометей порушив заборону Зевса і невелику іскру божественного вогнища сховав у порожній очеретині і приніс людям на землю, вогонь став їм надійним помічником і товаришем. Ще з давніх часів люди використовували вогонь в своєму житті і весь час підтримували своє родинне вогнище, щоб не згасло. Вогонь – це друг. Він потрібний всюди: і в житлових будинках, і в навчальних закладах, і на заводах, і на фабриках. Ним користуються, коли потрібно приготувати обід, підігріти воду. За допомогою вогню плавлять і ріжуть метал. Вогонь – символом олімпійських ігор. Перед Вічним вогнем біля могили Невідомого воїна люди схиляють голови, віддаючи шану загиблим. Отже, без вогню життя було б неможливе.
Вогонь дарує людям світло,
Вогонь дарує їм тепло,
Коли б тепло і світло зникли,
Життя б на світі не було.

Так, важко уявити навіть незначний відрізок часу, який можуть прожити люди без світла, без тепла, що дарує вогонь. Але, на жаль, вогонь приносить людям не тільки радість. Якщо з ним неправильно поводитись, може стати злим ворогом. Коли вогонь може стати ворогом? Відповідь на це питання отримали учні 3-А, 3-Б класів та Дружина юних пожежників Полтавської гімназії №13, відвідавши постійно діючу пожежно–технічну виставку УДСНС України у Полтавській області. Діти ознайомилися з експозицією виставки,  розміщеною у шести залах:
1-ша зала - Експозиція героїв пожежної охорони (зал Чорнобильської слави);
2-га  зала - Історія дореволюційної пожежної охорони;
3-а   зала - Техніка, автоматика, служба;
4-а   зала - Пожежна профілактика;
5-а   зала - Речові докази пожеж;
6-а   зала - Кінозал та лекторій.
        Для учнів було створено таку емоційну атмосферу і такий суспільний клімат, коли кожен,  залишаючи виставку, стає твердо впевненим у тому, що будь-яке порушення правил пожежної безпеки загрожує бідою.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664450110624{/gallery}