Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Нагородили переможців та учасників літературної премії імені М.В. Гоголя

У день народження Миколи Васильовича Гоголя відбулась церемонія нагородження переможців та учасників щорічної міської літературної премії імені всесвітньо відомого письменника. Юних талантів особисто привітав Полтавський міський голова Олександр Мамай. Цьогорічне нагородження відбулось на площі перед пам'ятником класику.

Переможців було визначено рішенням компетентного журі. Учениця 9-В класу нашої гімназії Безродна Альона стала призером конкурсу. Переможцям та призерам конкурсу присуджена персональна премія.
        Привітав талановиту молодь і міський голова Олександр Мамай. Він відзначив,що це невелике, але важливе досягнення у житті учня на шляху до омріяних вершин. Він запевнив, що гордий від того, що у нашому місті живе така талановита молодь. А також висловив подяку вчителям та педагогам, які ведуть дітей до джерел науки.
       Окрім нагородження ще одним подарунком для переможців, учасників та усіх присутніх став уривок з вистави «Різдвяна ніч», який виконали на площі перед пам'ятником артисти Полтавського академічного обласного театру ляльок.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666648240371{/gallery}