Без чого найперше неможливо уявити українця і Україну? Без рідного слова!

Отже позаду дев’ятнадцять Міжнародних мовних конкурсів імені Петра Яцика. У останні роки у конкурсі взяли участь близько 5 мільйонів людей із понад  20 країн світу.

16 листопада 2019 року на базі школи № 28 м. Полтави відбувся міський етап щорічного ХХ Міжнародного конкурсу знавців  української мови імені Петра Яцика серед учнів 3-4 класів.

Мета конкурсу-виявити творчо-обдарованих дітей, розвивати їх потенціал, виховувати шану до мови,історичної спадщини українського народу,його культури і традицій,плекати любов і повагу до національних джерел.

Виконуючи конкурсні завдання, діти показували не тільки знання граматичного матеріалу, але й те як вони знають українські прислів’я, приказки, уміють творити і фантазувати.

Учасниками стали 50 учнів четвертих класів шкіл міста.

Учень 4-Б класу Полтавської гімназії № 13 Осіпов Іван  взяв активну участь у випробуванні знавців української мови і посів почесне ІІ місце.

Щиро вітаємо переможця і зичимо подальших успіхів у навчанні.