Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Учні 7-Б класу навчалися техніці "батик"

Людина любить оточувати себе гарними речами. Вона намагається створювати все нові й нові способи виготовлення прекрасних виробів, які з часом перетворюються на мистецтво. Багато століть тому людство вирішило розписати просту тканину. Згодом така технологія отримала назву «батик».
Мистецтво розпису тканини унікальне. Кожного разу виходять усе нові шедеври, що народжуються рукою майстра.
       Однак уже в наші дні такої технології можна спробувати навчитися, якщо є певний потяг до творчості подібного роду. Як тільки людина занурюється у світ батика, то відразу виникають нові дизайнерські ідеї. Хочеться творити і створювати щось оригінальне своїми руками.
       Ось і ми, учні 7-Б класу, класу художньо-естетичного профілю нашої гімназії, вирішили побувати на майстер-класі в провідного майстра у техніці «батик» в Полтаві та розширити свої знання в цій галузі. На зустріч з майстром ми прийшли до філії бібліотеки по вул.Баленка, де зазвичай проходять у нас цікаві бібліотечні уроки. Учні уважно подивилися, як працює майстер, а потім самі спробували створити свій шедевр.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666614735362{/gallery}