Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Екскурсія 6-А та 5-В класів до міста Харкова

Весняні канікули цього року пройшли під гаслом «Вивчаємо рідний край! Якомога більше екскурсій, поїздок, вражень!» Учні 6-А та 5-В класів вирішили підтримати цю ініціативу. 25 березня вони відправились у подорож до міста Харкова. У програмі маршруту було три основних об’єкти: музей залізничного транспорту, планетарій, екопарк Фельдмана .
      Світлий, затишний, сучасний музей залізничного транспорту познайомив дітей з історією Південної залізниці, її сучасними досягненнями та планами на майбутнє. Тут зібрано багато старовинних і рідкісних експонатів, унікальні документи, фотографії, макети рухомий склад. Частина експонатів – раритетні паровози та вагони, знаходяться під відкритим небом.
    У планетарії учні стали учасниками цікавої подорожі у космос «Від Землі у Всесвіт», познайомилися з планетами сонячної системи, навчилися орієнтуватися у зоряному небі, знайшли свої сузір’я.
Екопарк Фельдмана – чудовий куточок живої природи, де кожен відчуває радість від спілкування з природою, нашими «молодшими братами» з усіх кінців світу.
       Задоволені, веселі, сповнені добрих вражень екскурсанти повернулись до рідної Полтави.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664459582384{/gallery}