Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Конкурс фізичних приладів

29 квітня  в ЗШ № 26 відбувся конкурс на найкращий саморобний прилад з фізики. Учні нашої школи взяли активну участь у створенні приладів. Підготовка приладів до конкурсу викликала жваве обговорення та інтерес серед учнів нашої школи. Учасники конкурсу добре підготувалися та презентували свої роботи на високому рівні на міському конкурсі. Учениця 9-В класу Калаєва Аліса посіла 2 місце, на третьому місці – учениця 9 – В класу Таран Марина та учень 7 – А класу Катрущенко Артем.
Учні виготовили на конкурс багато приладів, але через обмеження на конкурс були надані не всі. Інші прилади будуть виставлені під час тижня фізики.
       Вітаємо переможців і бажаємо натхнення!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666653340442{/gallery}