Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Подорож до міста Лубни 4-В та 4-Г

Всі діти, а також дорослі полюбляють ласувати молочною продукцією, і, мабуть, кожен задумувався яким же чином вона створюється і потрапляє до прилавків магазину, а тоді вже на наші столи. Дізнатися про таємниці виготовлення, фасування та переробки молочних ласощів мали змогу учні 4-В та 4-Г класу, які разом з класними керівниками Луханіною Л.О та Балабас В.В. відвідали ТОВ Лубенський молочний завод «Гармонія». Діти з цікавістю слухали екскурсовода, який познайомив їх з історією підприємства, його порядками та призначенням. Учні на власні очі побачили як виготовляються різні молочні продукти, яким чином іде запаковування та фасування товарів. Із надзвичайно позитивним настроєм діти покинули завод і завершили знайомство з Лубнами у Мгарському монастирі, де змогли помилуватися прекрасною архітектурою, історичними пам’ятками та різноманітними видами птахів, які населяють його територію. Побажаємо ж четвертокласникам і надалі побільше цікавих та захоплюючих подорожей!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666330645470{/gallery}