Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Відлуння Чорнобиля

26 квітня 2016 року ми будемо відзначати 30 річницю від того страшного дня, коли Україну спіткала жахлива трагедія – техногенна катастрофа, спричинена вибухом на Чорнобильській АЕС. «Мирний атом» враз став найстрашнішим ворогом, заподіяв шкоду, реальний обсяг якої і досі не визначений. На даний момент існує безліч версій, що ж стало причиною вибуху. Але всі ми розуміємо лише одне – ми цілком безпорадні перед природою. Ще й досі ми відчуваємо відлуння Чорнобиля, адже здоров’я нації підірване на багато тисяч років.
        Саме тому так важливо, щоб прийдешні покоління усвідомили всю небезпеку таких катастроф, щоб більш ретельно дбали про навколишнє середовище, зберегли нашу планету зеленою та безпечною для життя. З цією метою 6 квітня на базі бібліотеки-філії №6 міської ЦБС було організовано зустріч учнів 9-х класів та дружини юних пожежників Полтавської гімназії №13 (Кіндій П., Погосян А., Шаріпова М., Полікарпова В. – 8-Б та Ковнір Д., Борисенко Л. – 9-В) з ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС, Героєм Збройних Сил Романчуком Володимиром Федоровичем. Учні з захопленням слухали розповідь очевидця тих страшних подій, а також переглянули виставку книг «Не згасити в пам’яті свічу». Романчук В.Ф. одразу ж зацікавив дітей різними, до цього часу невідомими, фактами, іноді кумедними випадками, фото з території Чорнобильської АЕС 1986 року. Бесіда пройшла легко і невимушено, діти задавали багато питань. Але одні його слова, сказані з невимовним болем, особливо запали в душу: «Я назавжди запам’ятаю коричневий від радіації ліс!»

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666798150241{/gallery}
Детальніше в цій категорії: « "Найкращий читач" "Гордість країни" »