Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

"Гордість країни"

"Гордість країни" - під такою назвою 8 квітня 2016 року у Палаці дитячої та юнацької творчості відбулося щорічне свято нагородження переможців міських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН та конкурсу "Учитель року". Захід проходив під патронатом міського голови О.Мамая. Свято зібрало в дружньому колі інтелектуальну еліту міста – учнів та вчителів, які їх підготували, а також педагогів–переможців щорічного конкурсу «Учитель року».  Серед нагороджених почесними грамотами і грошовими винагородами були також учні та педагоги нашої гімназії:

Соляник Майя (11-А клас), учитель заступинк директора з виховної роботи Бойченко Л.А.; Коваленко Діана та Лукашевич Єлизавета (10-Б клас), учитель Мар'єнко О.О.; Мархай Неллі (9-А клас), учитель Максимова Т.О.; Кечеджі Наталія (7-А клас), учитель Шершньова О.А.; Андрієць Катерина (11-А клас), учитель Сахацька С.А., Пардаєва Марія (9-В клас), учитель Мироненко М.І., Прусова Маріанна (10-Б клас), учитель Оверчук І.В та Кудрявцева Валерія (10-Б клас), учитель Батюк Л.М. Ці учні показали найвищий результат на міських олімпіадах з різнхих начальних дисциплін та посіли 1 місця на І етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН.

Ми пишаємося тими, хто цього року одержали титул переможців і бажаємо усім учням гімназії наступного навчального року піднятися на вершини інтелектуального олімпу!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157664697814174{/gallery}