«Освіта без кордонів»

11.04.2016 року учні 10-А класу Полтавської гімназії №13 завітали до Полтавської обласної бібліотеки ім. І.П. Котляревського на зустріч із представниками кращих ВНЗ України та Польщі, яка відбулася в рамках промо-туру польських ВНЗ по Україні (організатор проекту – «Освіта без кордонів»). Головна мета даного освітнього заходу полягає у популяризації польських вищих навчальних закладів серед українців та знайомством із умовами вступу, проживання, навчання українських студентів на теренах дружньої європейської держави. На захід були запрошені учні та випускники шкіл, гімназій, бакалаври, батьки, вчителі, а також усі бажаючі прийняти участь у зустрічах із представниками кращих ВНЗ Східної Європи. Також у фойє бібліотеки учні гімназії відвідали виставку українських вищих спеціалізованих учбових закладів, на якій змогли ознайомитись із переліком спеціальностей, умовами вступу до ВУЗів, та отримати потрібну їм інформацію у вигляді буклетів і брошур. Хлопці й дівчата 10-А класу, які вивчають англійську, німецьку та польську мови почули чимало цікавих фактів та здобули безліч корисної інформації стосовно майбутнього навчання та працевлаштування!