До уваги учнів, студентів, батьків!

До уваги учнів, студентів, батьків!

Асоціація «Французький Альянс»,

КП «Центр Культурної та Економічної Співпраці» м. Харкова,      Полтавська гімназія №13

запрошують всіх охочих поїхати до Франції

(Марсель – Париж)

Середземноморське узбережжя

на культурно-лінгвістичне стажування

з 28 червня по 23 липня 2016 року (25 днів)

Проїзд – комфортабельним автобусом єврокласу туди й назад ( який буде знаходитись у розпорядженні групи стажерів під час всього перебування)

Проживання– студентський готель

Навчання (за бажанням) – мовна школа «DestinationLangues» м. Марсель

Під час навчання – культурно-пізнавальна програма, відвідування міст Авіньон, Арль, Тараскон, Монте-Карло, Монако, Канни, Ніцца та інших.

Харчування– 2- разове у студентському ресторані (робочі дні)

Під час подорожі туди й назад– відвідування міст Будапешт (Угорщина), Відень(Австрія), Венеція (Італія), Ліон, Париж,Страсбург та інших, а також замків Луари (Франція).

Вартість стажування– екв.1390 євро, яка включає: проїзд, проживання в м. Марсель (14 днів), навчання (10 год./тижд.), 2-разове харчування в м. Марсель, екскурсії в м. Арль, Авіньон, Монако, страховка, ночівля у готелях м. Будапешт(Угорщина), Париж(Франція), Вроцлав (Польща).

Додатково сплачується візовий збір візового центру та поїздка до Києва для зняття біометричних даних.

На додаткові витрати мати з собою близько 200-300 євро (можливі додаткові екскурсії, харчування у дорозі)

Поспішайте до 5 травня 2016 р.! Кількість місць обмежена!

Наша адреса:

м. Полтава, вул.. Кучеренка 1/16, Полтавська гімназія №13, каб.18

Марєнко Олена Олексіївна         тел.: 050-044-35-20, 097-273-59-60 e-mail: marenko_elena@mail.ru

м. Харків, вул.Ярослава Мудрого 28          тел.050-323-24-78 e-mail: afkharkov@gmail.com