Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

«Пожежники – професія відважна». Участь у фестивалі «Світ професій».

Опубліковано в: Заходи

…Немає значення, де ти…Вогонь вночі безмежний
Забрав життя – і зникло все ураз.
Ти гордо носиш це звання – пожежник.
Герой безсмертний – ось такий наказ.


       У світі існує багато професій. Більшість з них спрямовані на допомогу людям. Найбільш актуальною є професія пожежника. Вона вимагає рішучості, відповідальності, постійної бойової готовності, а часом й здатності на героїчні вчинки, що перевищують людські можливості.
       Тому для виступу на міському фестивалі «Світ професій», що відбувся 14 квітня 2016 року у Полтавській гімназії № 21, учні гімназії №13 обрали саме професію пожежника. При підготовці до виступу учасникам фестивалю активно допомагала «Дружина юних пожежників» нашого закладу.  
        Рятувати життя і майно людей від вогню – справа не проста, навіть небезпечна. Професію пожежника обирають завжди люди мужні, сильні духом, морально і фізично загартовані. Да  леко не кожен наважиться ступити на шлях, пов’язаний із щоденним ризиком, двобоєм зі смертельною стихією – вогнем, боротьбою за порятунок людей та незліченних матеріальних цінностей.
       Ті ж, хто зробив свій вибір, залишаються вірними йому на все життя. Тож, якщо ти: сильний, спритний, мужній, безстрашний, відважний, морально і фізично загартований – ми тобі скажемо «ПОЖЕЖНИКОМ СТАНЬ!»

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157667099494676{/gallery}

Інформаційний бюлетень

Будьте в курсі останніх подій з нашої мережі:

Зв'язатися з нами

Twitter стрічки