Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

"Ліси – легені нашої планети" - проект учнів 4-Г класу

«Зелена планета», «зелений щит життя», «легені нашої планети» - як тільки не називають ліси та й рослинність взагалі. І це ще не всі вислови,які вживають, коли хочуть розповісти про ліс. Саме він захищає від вітрової та ґрунтової ерозії, притягує дощі, поповнює глибинні і поверхневі води. До того ж, ліс – це найсприятливіше місце для оздоровлення та відпочинку. У межах навчальної програми учні 4-Г класу разом із класним керівником Балабас В.В. підготували та представили міні-проекти «Ліси - легені нашої планети». Діти говорили про проблеми знищення лісів, незаконне вирубування та необхідність збільшення площі лісових насаджень, озеленення територій, догляду за деревами. Учні власноруч виготовили ілюстровані листівки та плакати з правилами поводження у лісі, закликами зберігати природу та примножувати її багатства. Побажаємо ж дітям і надалі бути такими ж творчими, допитливими і небайдужими!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666776825400{/gallery}