Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

"Гімназійна весна - 2016"

19 квітня 2016 року у Полтавській гімназії №13 відбулося довгоочікуване свято День гімназії «Гімназійна весна – 2016», до якого учні та педагоги гімназії готувалися заздалегідь. Коридори гімназії прикрасили виставки робіт дитячої творчості, креативні стінгазети, що розповідали про різні профілі, за якими навчаються учні гімназії.
        У актовій залі гімназії відбувся святковий концерт, на який були запрошені учні, їх батьки та педагоги. «Гімназійна весна – 2016» - це свято вшанування найрозумніших, найкмітливіших, найдопитливіших, найталановитіших учнів гімназії та їх учителів. У залі були присутні завідуюча міським методичним кабінетом Козлова І.В. та її заступник Каплоух Ж.О.
       Більше 60 обдарованих учнів гімназії піднялися на сцену гімназії для нагородження подяками і грамотами за виявлений високий рівень знань на різних етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН, інших творчих та інтелектуальних конкурсів.
       Так 42 призові місця здобули учні гімназії на ІІ та 11 призових місць на ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учениця 11-А класу Соляник Майя одержала диплом ІІ ступеня на IV етапі Всеукраїнської олімпіади з російської мови.
       11 учнів посіли призові місця на І та 6 учнів на ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів МАН. У секції «Російська мова» на ІІІ етапі конкурсу Майя Соляник отримала диплом ІІІ ступеня. 22 квітня 2016 р. у м.Києві відбудеться ІІІ етап конкурсу у секції «Правознавство», де прийматиме участь учениця 11-А класу Ваколюк Наталія. Щиро бажаємо їй успіхів!
        Переможці творчих та інтелектуальних конкурсів з української, англійської, німецької, французької мов, переможці міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий байт» цього дня були вшановані на сцені гімназії.
       Цілеспрямованість, прагнення досягти омріяної мети, наполегливість і працелюбність, уміння бачити незвідане в сучасному світі і бажання дослідити його – це риси, якими наділені кращі учні та вчителі нашої гімназії.
         Ми бажаємо їм успіхів на шляху до нових перемог у наступному начальному році!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157666813132890{/gallery}