Рік новий вже на порозі…

Запальними танцями та веселими піснями, несподіваними конкурсами та, звичайно ж, зустріччю зі справжнім Дідом Морозом ознаменували цьогорічні свята у Полтавській гімназії № 13.

Але найяскравішим видався святковий вечір для учнів 8-11 класів. Учні гімназії занурилися у вир культури, мистецтва та звичаїв минулих століть.

Ведучі свята  – Дарина Лизенко та Євгеній Безпалий – коротко розповіли про зміни, які відбувалися в музичній, танцювальній  індустрії та моді у період  з 1960-го року до сучасності.

Кожен клас підготував показовий виступ і продемонстрував танці минулих століть. Учні 8-Г класу обрали танець 60-х років, 9-А – «запалював» під 80-ті, 8-Б та 10-В – 90-ті, 8-А – 2000-ні, 9-Б – 2010-ті. 11-А клас презентував  сучасний танець із використанням  акробатичних трюків. Усі учасники заходу вдало підібрали стиль одягу й декорації, що дозволило  присутнім відчути дух минулих епох.

Після закінчення концерту всіх чекала запальна дискотека.

Цей рік уже закінчується, але сподіваємося, що наступний нам усім принесе тільки хороші подарунки: мирне небо, домашній затишок, підтримку від рідних і близьких, розуміння від наставників та віру в завтрашній день.