Вітаємо ученицю 7-А класу Лизенко Дарину!

Вивчення англійської мови є не лише необхідним у наш час, але й може бути дуже цікавим, бо дитина не тільки поглиблює свої знання, але й розвиває свої творчі здібності. Талановита молодь Полтавщини зібралася 14 квітня 2016 року у стінах Полтавського державного національного педагогічного університету імені В.Г.Короленка, щоб продемонструвати свої таланти іноземною мовою. Англійську мову у конкурсах “Есе” та “Декламування поетичного твору” представляла і учениця 7-А класу нашої гімназії Лизенко Дарина. Вона декламувала вірш відомого канадського поета Джона МакКрейа “На полях Фландрії”, оскільки він є досить символічним для України зараз, у час війни. Дарина достойно представила наш навчальний заклад і здобула 2 місце у обох номінаціях.