Діти – дітям

Уже протягом багатьох років Полтавська обласна організація Товариства Червоного Хреста України до Новорічних свят проводить благодійну акцію «Діти – дітям», метою якої є допомога хворим дітям, що на свята перебувають у лікарняних установах нашого міста.

Участь у цій акції є вже доброю традицією для Полтавської гімназії № 13. Учні цього року принесли величезну кількість речей: іграшок, смаколиків, одягу, – які були передані до організації і знайшли свої господарів.

Сподіваємося, наша допомога подарує комусь усмішку, тепло й підтримку.