Вітаємо переможців конкурсу з англійської мови "Гринвіч"

Щорічно учні нашої гімназії беруть участь у конкурсі з англійської мови “Гринвіч”, який проводить центр творчих ініціатив “Клєвєр” Донбаського державного педагогічного університету. Цей конкурс охоплює найбільшу кількість учасників у нашому навчальному закладі, оскільки стосується англійської мови, що є профілюючою у нашій гімназії. І цього року понад 90 учнів з 1 по 9 клас виявили бажання перевірити свої знання з англійської мови та країнознавства. Дуже приємно, що серед учнів нашої гімназії є і багато золотих, срібних та бронзових призерів. До їх числа увійшли:
         Золоті призери – Гречана Богдана (2 клас), Ванага Елізабет (2 клас), Пінчук Олександра(2 клас), Кушнір Вероніка (3 клас), Орзулова Владислава (3 клас), Ігнашова Анастасія (3 клас), Біленко Марина (3 клас), Нікітенкова Влада (3 клас), Шкоденко Анна (6 клас).
          Срібні призери – Жовтобрюх Дар’я (2 клас), Жученко Данило (2 клас), Анепір Владислав (2 клас), Ульяник Владислава (3 клас), Шашова Анастасія (3 клас), Кучер Єлизавета (3 клас), Криса Анастасія (4 клас), Петрик Марія (5 клас), Максименко Денис (5 клас).
           Бронзові призери – Медведєва Марина (2 клас), Скат Анастасія (3 клас), Терновий Кирило (3 клас), Гавриленко Артем (4 клас), Безгін Зоряна (4 клас), Гаврилюк Данило (4 клас), Дорошенко Андрій (4 клас).