Участь у міському конкурсі "Сузір'я талантів багатодітної родини"

Міська влада постійно приділяє особливу увагу дітям пільгових категорій, дбаючи про їхній всебічний та повноцінний розвиток, підтримуючи їхні творчі та інтелектуальні здібності.
     Вже доброю весняною традицією стало проведення міського конкурсу «Сузір'я талантів багатодітної родини». Цього року свято пройшло 19 квітня на базі ЗНЗ №38.
      Участь у конкурсі взяли 170 юних талантів віком від 7 до 17 років, які змагалися між собою у наступних номінаціях:
• «Вокальне мистецтво»;
• «Музичне виконання»;
• «Образотворче мистецтво»;
• «Хореографія»;
• «Декоративно-ужиткове мистецтво».
      На «фестиваль талантів» завітав міський голова Олександр Мамай аби привітати усіх учасників.
     Від Полтавської гімназії № 13 у конкурсі прийняли участь:
?    Беляєва Юлія - учениця 1 – В класу у номінації «Хореографія»;
?    Бойко Андрій - учень 1–Д класу у номінації «Образотворче мистецтво»;
?    Прядко Артур – учень 2–А класу у номінації «Образотворче мистецтво»;
?    Вільховий Дмитро – учень 4–А класу у номінації «Музичне виконання»;
?    Цібезова Владислава - учениця 7–А класу у номінації «Вокальне мистецтво».
      Завдяки своїм талантам учасники конкурсу змогли поринути у позитивну атмосферу свята, побачити все різноманіття талантів дітей з багатодітних родин та отримати солодкі подарунки.