Твори добро!..

Уже зовсім скоро годинник проб’є дванадцяту, і цей рік попрощається з нами. Що було в ньому? Яким він був? Чим скінчився? Доля кожного з нас  складається з тих вчинків, які ми здійснили на своєму життєвому шляху. Не даремно кажуть: «Твори добро – воздасться сторицею».

Саме цим керувалися учні Полтавської гімназії № 13, що взяли участь у ряді благодійних акцій. Протягом грудня учні приносили та збирали подарунки (солодощі, канцелярське приладдя, одяг, книги, іграшки) тим дітям, яким менше пощастило, хто опинився у скрутній ситуації і, як ніхто інший, потребував хоч трішечки втіхи й передноворічного настрою.

Спочатку ми завітали до Полтавської обласної дитячої лікарні, до педіатричного відділення, де частинку свята отримали дітки, яким не пощастили захворіти саме     перед новорічними святами. Вони отримали солодкі подарунки, іграшки й книги, які допоможуть їм трішки скрасити перебування в нудних лікарняних палатах.

«Центр соціально-психологічної реабілітації дітей «Любисток» - ось ще одне місце, яке ми не змогли оминути. Діти, які у своєму зовсім юному віці зіткнулися із зовсім не дитячими труднощами, опинилися без підтримки з боку сім’ї тут  знайшли свій прихисток. А ми їм подарували  передноворічне свято.