Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Усі на суботник!

Чудовий квітневий день – субота 23 число – розпочався для учнів 5-11 класів та педагогічного колективу Полтавської гімназії №13 з добрих справ. Усі вийшли на суботник, щоб зробити шкільне подвір`я ще кращим. У кожного була своя справа: хтось наводив порядок у квітниках, хтось ще підгрібав минулорічне листя, хтось обкопував дерева тощо. Робота знайшлась усім. Проведення благоустрою – важлива суспільна справа, спрямована на об’єднання людей, які хочуть жити в комфортній місцевості, дихати чистим повітрям та відпочивати в охайних парках.
       Учні на чолі з Президентом учнівського самоврядування Парламентської республіки «13 ВОРД» Воротніком Сергієм та педагоги разом з адміністрацією працювали активно та жваво. Діти мали змогу не лише прибрати територію, а й поспілкуватися один з одним не в школі на перерві, а за працею. Такі заходи об’єднують колективи, дають змогу краще пізнати одне одного! До того ж колективна справа робить велику шкільну родину ще дружнішою та міцнішою.
      А делегація з двадцяти одного вчителя була відряджена для прибирання схилів ставків у мікрорайоні Половки від вул. Великотирнівської до дамби.
      Ось так усі долучилися до Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою разом»!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157665238894954{/gallery}