СІЧНЕВА КРУГОВЕРТЬ

У розпалі новорічні свята. Довгоочікувані, веселі, яскраві. Їм радіють і дорослі, і малі. Але діти, мабуть, сприймають їх по-особливому. У цьому ми змогли переконатися, коли бачили задоволені й усміхнені обличчя юних п’ятикласників, які завітали 3 січня уже нового 2020 року в актову залу Полтавської гімназії № 13 на пізнавально-розважальну програму «Січнева круговерть».

Підготували й провели це яскраве дійство для своїх молодших товаришів учні 8-Б класу разом зі своїм класним керівником Манюненко В.П. Запальні танці, веселі жарти, дитячий сміх та активні розваги панували цього дня в залі.

Маленькі гімназисти разом із казковими героями шукали зниклий символ нового року – Мишу. На початку програми дітей зустрічали щирими привітаннями Сніговик та Дід Мороз, у яких перевтілилися Вікторія Петрівна та Міша Сидоренко відповідно. Вони побажали дівчатам і хлопцям рости здоровими, успішними, життєрадісними та щасливими. Згадали разом із п’ятикласниками найяскравіші моменти, що запам’яталися їм за минулий рік Свині. А потім покликали на сцену господиню нинішнього року – Мишу – але вона не з’явилася. Натомість прийшла казкова дівчинка Маша (Аня Скрипник) із славнозвісного мультфільма й принесла листа, з якого всі дізналися, що символ року вкрали Ліший (Ваня Олексенко) та Кікімора (Настя Криса). Запрошені на свято діти з великим задоволенням разом із Сніговиком, Дідом Морозом та Машею шукали Мишку, виконуючи різні завдання у вигляді веселих ігор та розваг. Дівчата й хлопці грали в новорічний футбол, прикрашали «дивними» гірляндами ялиночки, готували «запаси» для Мишки на зиму, плели «чарівне намисто» для господині нового року та ще багато іншого. Як не старалися капосні Ліший з Кікіморою завадити святу, але в них нічого не вийшло. Дітлахам вдалося відшукати Мишу (Соню Лифиренко) й вона завітала на свято, щоб привітати всіх присутніх і побажати їм усіляких гараздів у Новому році. А також разом із Дідом Морозом подарувала п’ятикласникам улюблені ласощі.

Радісні й задоволені йшли після свята діти додому. Канікули розпочалися для них дуже яскраво.  Дівчата й хлопці чекають з нетерпінням на нову зустріч. А вона відбудеться вже зовсім скоро…