Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

У Полтавській гімназії №13 новий Президент учнівського самоврядування!

Шкільне життя не одноманітне. Воно, як і кожна річ, потребує змін. Так сталося, що і життя Полтавської гімназії №13 змінила ще одна цікава подія – вибори Президента учнівського самоврядування «Парламентської республіки «13 ВОРД», які відбулися 27 квітня 2016 року в актовій залі закладу. Протягом дня на перервах учні 7-10 класів приходили на виборчу дільницю, щоб зробити свій вибір. На пост Президента балотувалися Кіндій Павло (8-Б клас), Калініна Анна (9-А клас) та Калаєва Аліса (9-В клас). Голова виборчої комісії – соціальний педагог Коваль Т.В. та члени комісії – практичний психолог Редчук І.А., шкільний бібліотекар Ландар Н.Л. свідчать про активну участь дітей у виборах, зацікавленість такою формою для прояву власної життєвої позиції, можливість відчути відповідальність за майбуття гімназії. За порядком проведення виборів спостерігали незалежні експерти: заступник директора з виховної роботи Бойченко Людмила Анатоліївна та педагог-організатор Зубко Олександр Анатолійович.
      Передвиборча кампанія (листівки, виступи зі своїми програмами на шкільних лінійках, підтримка претендентів командою однодумців, які вболівали за свого кандидата) дала можливість визначитися гімназистам. З невеликим відривом перемогу отримала Калаєва Аліса. Уперше в Полтавській гімназії учнівське самоврядування очолює дівчина!
       Наші вітання новому Президенту. Бажаємо успіхів, наснаги, плідної праці на благо подальшого процвітання Тринядцятої гімназії.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157667557174511{/gallery}