Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Загін юних інспекторів руху «Щаслива смуга»

Пропаганда безпеки дорожнього руху в Полтавській гімназії №13-це один із пріоритетних напрямків у роботі закладу. У гімназії існує загін юних інспекторів руху «Щаслива смуга» під керівництвом Гученко А.М., які зі знанням справи ведуть профілактичну роботу серед гімназистів.
          Протягом усього навчального року ЮІРівці стоять на варті порядку. А з приходом весни їхня робота особливо активізується. Засиділися за партами дівчатка та хлопчики, біжать на вулицю, не помічаючи знаків дорожнього руху. І тут на допомогу приходять пильні юні інспектори руху.
ЮІРівці - це серйозні хлопці та дівчата, якщо потрібно підтримати дисципліну і запобігти ДТП за участю неповнолітніх на вулицях і дорогах міста.
ЮІРівці - це відповідальні учні, якщо потрібно провести пропагандистську роботу серед гімназистів.
ЮІРівці - це творчі люди, якщо потрібно показати свою майстерність агітаційної діяльності!
         Дзвінкими голосами, чітко вправляючись з жезлом і дорожніми знаками, юні інспектори   провели повчальний урок для учнів молодшої школи з безпеки дорожнього руху. Вони нагадали, як правильно переходити дорогу, як правильно й де кататися на велосипеді, повторили дорожні знаки, які розташовані навколо гімназії. А потім інспектори розійшлися по класах початкової школи і провели вікторини з дітьми про почуте та побачене під час виступу.
             Діяльність загону ЮІР можна визначити трьома гаслами:
             Вивчи ПДР сам!
             Навчи ПДР своїх однолітків!
             Нагадай дорослим про культуру дорожнього руху!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157665390481813{/gallery}