Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

На базі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся регіональний науково-практичний семінар «Проектна технологія навчання хімії»

27 квітня 2016 року на  базі ПНПУ ім. В. Г. Короленка відбувся регіональний науково-практичний семінар «Проектна технологія навчання хімії». На семінарі було представлено 38 проектів, авторами яких стали учні загальноосвітніх навчальних закладів області та міста разом із їх науковими керівниками, а також студенти Української медичної стоматологічної академії, Полтавського університету економіки і торгівлі, Полтавської аграрної державної академії та Полтавського національного педагогічного університету ім.  В. Г. Короленка.
        Майже 10 років поспіль у регіональному науково-практичному семінарі «Проектна технологія навчання хімії», який відбувається щорічно, беруть участь учні гімназії №13 міста Полтави на чолі з їх науковим керівником, учителем хімії Хурсою Ю. П.
       Цього року до уваги конкурсантів та членів організаційного комітету семінару був представлений проект «Експертиза мила ручної роботи на відварах лікарських рослин» учениці 11-А класу Полтавської гімназії №13 Соляник Майї, виконаний під керівництвом учителя хімії Хурси Ю. П. Важливим практичним досягненням Майї при роботі над проектом стало проведення експертної оцінки нових сортів твердого мила ручної роботи, виготовленого за оригінальним рецептурним складом на відварах лікарських рослин, культивованих у Полтавській області. Учні Полтавської гімназії  №13, які презентували проект – Соляник Майя, як автор і виконавець проекту та Лифиренко Богдан, як відповідальний за демонстрацію презентації проекту, діяли напрочуд злагоджено та професійно. Було дотримано регламент виступу, надані вичерпні відповіді на додаткові запитання, запропоновані членами організаційного комітету. Кожен із учнів отримав великий обсяг нової інформації та вражень. Юнаки й дівчата мали змогу поспілкуватися зі своїми однолітками з інших навчальних закладів області та міста, поділитися враженнями, взяти участь у проведенні цікавих лабораторних дослідів.
      Авторів проектів урочисто нагородили сертифікатами учасників обласного науково-практичного семінару «Проектна технологія навчання хімії», підписаних ректором ПОІППО В. В. Зелюком.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157667735798645{/gallery}