26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом невідомої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.
Минуло 30 років після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає, тривога не полишає людей, пов’язаних скорботним часом ядерного апокаліпсису. Згадуючи ті страшні події на Чорнобильській АЕС, учні 9-В класу підготували тематичне повідомлення, з яким виступили перед учнями 7-10 класів.
       Діти схвильовано слухали виступи  Борисенко Лесі та Пардаєвої Марії, адже вони не могли не зачепити дитячі серця.
Усі ще раз переконалися, що дзвони Чорнобиля відлунюють до цього часу, нагадуючи про те, що ця трагедія не має минулого, що її наслідки  будуть бентежити й наступні покоління.