Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Науково-пізнавальний захід «Відомі українці» у 4-Г класі

Щоб привернути увагу дітей до діяльності видатних представників українського народу, які є гідним прикладом для наслідування, особливо в контексті патріотичного виховання, учні 4-Г разом із класним керівником Балабас В.В. провели науково-пізнавальний захід «Відомі українці»,на якому діти мали змогу спробувати розкрити суть особистостей видатних діячів у ході аналізу їх життєвого шляху, вчинків, думок та переконань, і почерпнути для себе корисну інформацію для подальшого розвитку та самореалізації. Проекту передувала клопітка пошукова робота дітей, підбір інформації та систематизування її у стислий і змістовний виступ. Кожен учень зміг спробувати себе справжнім доповідачем. Атмосфера заходу була спокійна та дружелюбна. Діти спілкувалися, обговорювали почуті виступи, задавали питання та дивувалися наскільки багата наша країна видатними людьми,серед яких письменники, поети, композитори та актори, спортсмени, політичні діячі та науковці. Приємно було почути, що учні горді тим, що живуть в Україні, що вони цінують свою Батьківщину та не забувають неоціненний вклад в її історію відомих всьому світу земляків.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157667137496680{/gallery}