Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Комсомольськ - це місто, де сповнюються бажання…

«Ура! У нас довгоочікувана екскурсія!» -залунало у 6-В класі. «Коли? Ну, коли? Не можемо дочекатися!» І ось 29 квітня 2016 року учні вирушили на екскурсію до міст Кременчук та Комсомольськ-на-Дніпрі .
      У місті Кременчук  відвідали  Кременчуцьку кондитерську фабрику «Рошен».  Спочатку подивилися  відеофільм про продукцію цієї фабрики. Потім пішли в цехи, де  спостерігали за процесом  виготовлення карамелі. Наприкінці екскурсії  дітей пригостили  ласощами та подарували сувеніри.
    Другим пунктом подорожі було місто Комсомольськ-на-Дніпрі. Там відвідали  «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат». Це виробництво функціонує без зупинок. На комбінаті працює 1,5 тисячі робітників. Про це та інше розповів, ділячись з дітьми цікавими фактами, екскурсовод, який проводив справді інтерактивну екскурсію. Музей привернув увагу сучасним дизайном експозицій та багатством експонатів. Далі всі дісталися до кар’єру. Спочатку всі одягли жилети і каски жовто-гарячого кольору. Це потрібно було за вимогами техніки безпеки пересування біля кар’єру , котрий є гірничим підприємством, що займається видобуванням залізної руки з-під поверхні землі відкритим способом. Вражають своїми розмірами машини, що там працюють. Вони білоруського, американського та японського виробництва. Їх перевозять на ГЗК і збирають на місці.
    Саме з майданчика було цікаво спостерігати , як на дні величезного котловану копошаться , як мурахи , бульдозери , екскаватори, самоскиди. Таке видовище справило велике враження. Це було не якесь хаотичне дійство , а впорядкована технологія видобутку і завантаження залізної руди. Коли діти дивились на роботу машин у кар’єрі , то здалося , ніби все це відбувається на дні планети Земля, де можна помедитувати чи перетнути часовий портал… Отож вражень від кар’єру залишилось багато, особливо коли дозволили збирати , скільки в кишені влізе, і гематитів, і аметистів, і кварцитів та іншого каміння, оскільки ще стародавні люди вірили, що той, хто носить каміння магів, той залишається завжди здоровим. Після цього всі дружно пообідали у робочій столовій комбінату, де діти позаздрили робочим, яких так смачно годують.
   Наступним пунктом програми було відвідування виробництва трикотажної фабрики «Фламінго» та козацького містечка Келеберди, де є багато скульптурних композицій, а також камені кохання та загадування бажань.
   Додому всі поверталися з гарним настроєм і піснями. Щиро дякували  вчителям та  організаторам екскурсії. Такі подорожі  розвивають у дітей пізнавальні інтереси, виховують любов до своєї землі та людей праці, до історії рідного краю, розширюють кругозір школярів. А ще приносять величезне моральне та естетичне задоволення!

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157667748776981{/gallery}