Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

У музеї українського весілля

У 2008 році, в день великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, в сільському будинку культури села Великі Будища з’явився цілком фантастичний музей -музей українського весілля. Його творці повністю зламали музейні канони. З чим у нас зазвичай асоціюється музей? Тиша. Таблички з грізними написами: «Руками не чіпати!», «Експонати під охороною!» тощо. У музеї, про який йдеться, навпаки, що галасливіші гості - то краще. Експонати не лише можна чіпати руками - ними можна користуватися за прямим призначенням.
Учні 2-А та 3-Б класу не тільки ознайомилися із цікавою експозицією музею, що відтворює побут сторічної давнини (весільне вбрання, меблі та предмети побуту, безліч вишитих сорочок, рушників та навіть скриня нареченої), а й стали учасниками інсценізації обряду весілля.
        До того ж для учнів провели майстер клас з виготовлення ляльки-мотанки.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668031799165{/gallery}