Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Декупаж великодніх яєць

Одне з найголовніших місць на Великодньому столі традиційно займають яйця. Саме з яєць починається Пасхальна трапеза, яйця дарують гостям, рідним, сусідам, друзям - усім, кого вітаєте ви, і хто вітає вас з цим світлим святом. Саме тому особливе значення приділяється прикрасі великодніх яєць.
      Кожен рік ми придумуємо щось новеньке зі звичайних яєць та створюємо справжні витвори мистецтва. Але останнім часом першість серед способів прикраси яєць належить техніці декупаж. Вона дозволяє створювати незвичайні малюнки з мінімальними зусиллями. Кольорові серветки з яскравим малюнком, атласні, оксамитові стрічки – незамінна річ для учнів 3-Б класу, що вирішили створити власні шедеври. Чи справляться дітлахи? Так! Потрібно просто відокремити верхній шар серветки і вирізати потрібний фрагмент малюнка. Після – прикласти картинку до шкаралупи. Поверх малюнка нанести  клей від центру до країв. І останній штрих – перев’язати яйце стрічкою. Така прикраса великодніх яєць виглядає  дуже красиво і святково.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668031930015{/gallery}