Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Бузковий гай - найбільший букет у світі

Весна… Час відродження природи, час цвітіння, час буяння краси. Вже протягом майже двохсот років селище Диканька потопає в бузковому гаю. Більше ніде в світі не знайдеш місця, до росло б стільки кущів бузку. Це найбільший букет у світі.
       5 травня учні 2-А та 3-Б класів завітали до Диканьки, щоб побачити неймовірної краси квіткову оазу. Діти дізналися історію про дивовижне перетворення князем Кочубеєм глиняного кар’єру на неповторний гай, прогулялися алеями, сповненими бузковим ароматом. Наприкінці екскурсії учні мали змогу побачити ще одну історичну пам’ятку Полтавщини - один із чотирьох 800-річних дубів Кочубея.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157667816488721{/gallery}