Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Незабутня подорож

5 травня 2016 року учні 3-А та 3-Г класів разом зі своїми класними керівниками Абрамовською Любов’ю Аркадівною та Алєксєєнко Іриною Миколаївною здійснили незабутню подорож своїм рідним містом. Діти відвідали Музею військ зв’язку. Під час проведення екскурсій особливу увагу було приділено військово-патріотичному вихованню школярів. Діти ознайомилися з казарменними приміщеннями та учбовими класами, зброєю, бойовою технікою зв’язку, місцем де проводяться заняття зі стройової та фізичної підготовки.
    Наступною зупинкою була Полтавська гравіметрична обсерваторія. Полтавська гравіметрична обсерваторія є фундаментальним гравіметричним пунктом, зв’язаним з світовою гравіметричною мережею, на якому впродовж багатьох років виконані різними організаціями вимірювання сили тяжіння, в т. ч. і абсолютні значення цієї величини. З розповіді екскурсовода діти багато дізналися про Сонячну систему, через потужні телескопи практично ознайомилися з небесними світилами. Дізналися багато цікавої інформації про видатних людей Полтавщини.
     Заключною зупинкою був Полтавський дендропарк. Це справжнє диво природи, що знаходиться на Україні, до того ж це єдиний ландшафтний парк у Полтаві, який є пам’яткою садово-паркового мистецтва і входить до числа показових парків країни. Площа території вражає своєю масштабністю. Заснований в 1962 році році парк вижив під час літніх сіножатей і зараз являє собою зібрання з понад 200 видів кущів і дерев, є кілька штучних ставків і бузковий гай. Полтавський дендропарк – це прекрасне мальовниче місце, яке дихає і являє собою зразок екологічності та різноманіття флори. Крім того територія парку має багате історичне минуле, оскільки на місці цього парку колись було розташоване поле Полтавської битви.
      Подорож виявилася дуже цікавою і змістовною . Діти дізналися багато нового матеріалу, який будуть використовувати у своєму подальшому навчанні та отримали масу позитивний емоцій.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668252625005{/gallery}