Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

День цивільного захисту

29 квітня 2016 року згідно наказу міського управління освіти за наказом начальника Цивільного захисту у Полтавській гімназії №13 Н.В. Орловської проводився День цивільного захисту з метою підвищення рівня знань та практичних навичок щодо дій у надзвичайних ситуаціях.
         Кожен із нас має право на захист свого життя і здоров’я від наслідків аварій, катастроф, пожеж і будь-якого лиха.
         Система ЦЗ має своєю метою захист від небезпечних наслідків екологічних, техногенних, природних і воєнних катастроф.
         Організаційним комітетом гімназії складено план проведення Дня ЦЗ:
1. Проведення тематичних годин спілкування у 1-11 класах.
2. Показовий виступ учасників міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» команди Полтавської гімназії №13 – рій «Діти козака Сірка» на уроці фізичної культури в 5-Б та 6-Г класах.
3. Практичне заняття «Пожежна безпека. Засоби пожежогасіння» у 8-А та 10-х класах.
4. Моделювання ситуації евакуації працівників та учнів гімназії «У будівлі пожежа».
        Мета проведення дня ЦЗ досягнута, а його завдання вважати виконаним.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668161633896{/gallery}