Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Година цивільного захисту у 2-Д класі

Робота з формування у дітей навичок поведінки при пожежі у 2-Д відбувається цілеспрямовано та систематично на уроках з основ життєдіяльності та під час годин цивільного захисту.
     Класний керівник Денисюк О.І. узагальнює уявлення дітей про пожежну безпеку, разом з дітьми відпрацьовує правила поведінки під час пожежі, правила використання індивідуальних засобів захисту (масок та протигазів), а також правила евакуації.
     Пожежна безпека – це не тільки підсумок засвоєних знань, а вміння відповідним чином орієнтуватися в різноманітних ситуаціях, щоб вберегти себе від небезпеки.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668161900586{/gallery}