Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Позакласний захід у 6-А класі «Все починається з кохання…»

Всё начинается с любви…
Твердят: “Вначале было слово…”
А я провозглашаю снова:
“Всё начинается с любви!”
Р. Рождественский
        Нещодавно в 6-А класі відбувся позакласний захід  «Все починається з кохання…».  Крім учнів, були присутні заступник директора гімназії Рибальченко В.В.,   учитель української та  зарубіжної літератури Якубенко О.В.  та класний керівник Максимова Т.О.
       Тематика любові є невичерпною в літературі, музиці та мистецтві, про це й дізналися учні, бо пройшли стежками поезії кохання. Кожна епоха має свої відомі приклади: Середньовіччя – Шекспір і його «Ромео та Джульєтта», Відродження - любов Данте до Беатриче,  сонети-листи Франческо Петрарки до прекрасної Лаури.
       Багато прикладів подарувала світові російська література 19 століття - поезія О.Пушкіна, М. Лермонтова, І.Тургенєва, Ф. Тютчева -, поезія Срібного століття. У сучасній літературі також постійно звучить тема любові. Діти насолоджувалися чарівними історіями  кохання О.Пушкіна та   Наталії Гончарової, Наполеона та Жозефіни, розповідь супроводжувалася  милозвучними нотами романсів, серед них - романс нашого земляка Є.Гребінки. Захід мав не тільки пізнавальний, але й творчий характер. Усі учні декламували свої улюблені вірші.        Члени журі оцінили виступи учасників, визначили переможців та нагородили найкращих.
Гран-прі – Дмитренко Євген («Жди меня» К. Симонов),
І місце – Вовк Дарина («Я помню чудное мгновенье» О. Пушкін),
                Рибалко Кристина  («Я пришел к тебе с приветом» О.Фет),
ІІ місце – Павлов Арсентій («Я Вас любил» О.Пушкіна),
                 Грунтенко Дар’я (Любовь приходит к нам нежданно»)
ІІІ місце – Теслюк Катерина ( «Слеза струится за слезой» Байрон).

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668185500082{/gallery}