Повідомлення
  • Simple Image Gallery Pro Notice: Flickr photoset does not exist or it's not public.

Родинне свято у 3-Б класі

Батьки і діти, діти і батьки.
Нероздільне й одвічне коло,
Ми засіваємо життєве поле,
І не на день минулий – на віки,
Бо наша кров пульсує в їхній долі.
Батьки і діти, діти і батьки.

Родина, сім'я - це найдорожче для кожної людини. Адже хто першим посміхається до немовляти? Хто вдень і вночі чатує над колискою,  прислухаючись до подиху дитини? Хто витирає сльози малюкові і пригортає до серця, щоб загоїти його болі та жалі в поцілунку батьківської любові? Тато і мама! Хто від себе відриває, тільки б дитині було вдосталь, навчає робити перші кроки в житті?  Тато і мама! Хто доглядає, прилучає до школи, щиросердечно переживає дитячі успіхи і невдачі, підйоми і падіння? Знову ж таки-тато імама. А коли дитина підросте та йде у світ шукати кращої долі, хто благословляє в дорогу, дає вказівки на майбутнє, проливає сльози на прощання? Батьки наші!
    Тому учні 3-Б класу присвятили своє свято батькам. Діти мали можливість ще раз сказати своїм рідним слова подяки, розповісти, як щиро їх люблять. Справді кажуть: «Нема того краму, щоб купити маму», бо «Все купиш, лише татка і мами — ні!» Тому цінуймо свою сім’ю, свою родину, щоб не бути у цьому світі одинокими. А про батьків недаремно народ наш каже, що від малих дітей голова болить, а від великих — серце. Батьки наші піклуються про нас, оберігають від біди, вчать, виховують і , найголовніше,  дуже нас люблять, понад усе на світі. Тому діти повинні вчитися бути добрими, чуйними до своїх батьків, до всієї своєї родини. Адже це найдорожчі люди на цілому білому світі.

Галерея зображень

{gallery}https://www.flickr.com/photos/127697719@N07/sets/72157668411213652{/gallery}